Leden v ZŠ II

Tento měsíc jsme pojali v trochu pomalejším tempu, abychom se společně probrali z vánočního rozjímání.

Druhý týden v lednu nás navštívila „ Zdravá 5“. Besedovali jsme o zdravé výživě. Zde jsme se dozvěděli, jak se správně stravovat, jakých potravin se vyvarovat a jak upravit svoji životosprávu.

Leden byl náročný také kvůli vysvědčení, kdy jsme museli dohnat poslední známky. Zhodnotili jsme si svoji snahu za 1. pololetí. Napsali jsme si  vysvědčení a  porovnali s výpisem vysvědčení, které jsme obdrželi.

Mgr. Zdeňka Bělochová